Online nastava

Online nastava
Objavljeno: 27.04.2020.

   Već šest sedmica su škole zatvorene i u njima nema učenika. Međutim, nastava se odvija od kuće i online. I u našoj školi se odvija online-nastava i to vrlo uspješno. Naši profesori i učenici su se od samog početka uključili u ovaj vid odvijanja nastavnog procesa. Na početku je bilo manjih poteškoća jer svi učenici nisu imali internet ili odgovarajuće uređaje za praćenje nastave, ali su problemi riješeni, nedostaci otklonjeni. Škola je, također, jedan broj školskih računara dala našim učenicima na korištenje, a sve kako bi uspješno pratili nastavu. Mladi ljudi vole koristiti modernu tehnologiju pa im je praćenje online-nastave i korištenje raznih aplikacija i zanimljivo i odlično se snalaze.

JU MSŠ „ SAFET KRUPIĆ“

Raspored zvonjenja

© . Sva prava zadržana.